Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 
Do końca roku szkolnego pozostało
.

 

Strona internetowa gimnazjumdobroszyce.pl może wykorzystywać pliki cookies, które służą do identyfikacji przeglądarki użytkownika podczas korzystania z ww. strony internetowej.

 

1.   Co to są pliki cookies?
   

Pliki cookies są to niewielkie pliki tekstowe, zapisywane na urządzeniach użytkownika, które mogą zostać odczytane wyłącznie przez system, który je zapisał.

 

2.   Do czego służą pliki cookies?
   

Pliki cookies umożliwiają identyfikację urządzenia użytkownika oraz prawidłowe wyświetlenie strony internetowej zgodnie z indywidualnymi preferencjami użytkownika. Nie pobierają one danych osobowych, nie są szkodliwe dla urządzenia ani danych użytkownika. Oprócz tego mogą być one wykorzystywane do tworzenia anonimowych statystyk, które pozwalają na optymalizację danego serwisu internetowego.

 

3.   Czy można wyłączyć obsługę plików cookies?
    Przeglądarki internetowe standardowo dopuszczają stosowanie plików cookies. Użytkownik może zmienić domyślne ustawienia przeglądarki, by zablokować obsługę plików cookies lub by być każdorazowo informowanym o ich przesyłaniu. Wyłączenie plików cookies w przeglądarce może jednak ograniczać prawidłowe wyświetlanie strony internetowej gimnazjumdobroszyce.pl.
 
Odsłon : 112874