Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Do końca roku szkolnego pozostało
.

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

RODZAJ ZAJĘĆ

TERMIN

PROWADZĄCY

 

 zespół wyrównawczy z j. polskiego kl. II


zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne kl. IIIb


opieka nad zespołem redagującym Gońca Gimnazjalnego

 

zespół wyrównawczy kl. III


piątek co drugi tydzień 6 lekcja kl. IIc


wtorek 7 lekcja


wtorek 8 lekcja

                    

                   co drugi czwartek 8 lekcja

p. Agnieszka Firmanty

 

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze


zespól korekcyjno kompensacyjny


wtorek 8 lekcja

piątek 7  lekcja

środa 8 lekcja

wolontariat - działania akcyjne

p. Emanuela Statnik   

 konsultacje z fizyki 

koło informatyczne

środa 8 lekcja 

środa 7 lekcja

p.Jan Gujski 

 

zajęcia przygotowujące do egzaminu


zespół wyrównawczy

 

czwartek 8 lekcja kl. IIIb i IIIc(zamiennie)


środa  8 lekcja kl.Ia i IIa (zamiennie)

p.Aleksandra Waliszek

zajęcia przygotowujące do egzaminu

środa 7 lekcja IIIb

 

środa - wg ustalenia z uczniami IIIa

p. Agnieszka Sosińska

konsultacje

zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne z j. niemieckiego

 

piątek  8  lekcja

wtorek  7 lekcja

 

p.Joanna Siwiec

konsultacje z  j. angielskiego


 

czwartek 8 lekcja IIIb

 


p. Aleksandra Ziółecka

zespół korekcyjno- kompensacyjny

zajęcia wyrównawcze


 

 


poniedziałek 6 lekcja - Ic, 7 lekcja- kl.Ib, 8 lekcja -Ia

czwartek Ib, i Ic co dwa tygodnie



 

 

B. Szypa
zajęcia przygotowujące do
egzaminu z biologii i chemii

środa 8 lekcja

czwartek 8 lekcja

p. Elżbieta Kaznowska

zajęcia sportowe

 

wtorek 15.30 - 17.00

piątek 14.20 - 16.00

p. Joanna Król - Borecka

zajęcia sportowe

wtorek 15.30 -  17.00
piątek 15.30-17.00

czwartek 15.30-17.00

p. Joanna Dobrzaniecka

p. Renata Szczepaniak

zajęcia przygotowujące do egzaminu z historii i wos

wtorek  8 lekcja

środa 8 lekcja

p.Ewa Bierska

zajęcia przygotowujące do egzaminu


zajęcia wyrównawcze z matematyki

 

 

 

wtorek 9 lekcja co drugi tydzień IIIa

 

środa  i czwartek 7 lekcja co drugi tydzień

( zamiennie IIb i IIc)




 

 

p. Alicja Wiergowska

Goniec Gimnazjalny


 

koło plastyczne


zajęcia indywidualne/konsultacje

 

 

 

 

wtorek 7,8 lekcja


poniedziałek

środa

p. Agnieszka Firmanty

 


 


p. Jadwiga Łukasiewicz

 
Odsłon : 101857